Żubr Pompik

Seriale

Gdzieś w głębinach wielkiej, dzikiej, zielonej puszczy mieszka żubr Pompik. Właściwie to żuberek Pompik, jako że w porównaniu z innymi żubrami jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy. Niezbyt się nadaje do tradycyjnych żubrzych zabaw w przepychanie rogami, wbęcywanie na drzewa czy żubrzego berka dookoła polany, ma za to inne zainteresowania. Pompik jest bowiem najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy.

To ciepła, mądra opowieść dla dzieci i rodziców, pełna ciekawostek z życia zwierząt w lesie, ucząca tolerancji i szacunku dla przyrody.

KATEGORIA: serial tv, REŻYSER: Wiesław Zięba, Andrzej Piotr Morawski, Alex Vetter, Paweł Garbacz, Piotr Dębski, Maciej Kur SCENARIUSZ: Tomasz Samojlik, Ewelina Gordziejuk OPRACOWANIE PLASTYCZNE: Tomasz Samojlik, Alex Vetter STATUS PROJEKTU: drugi sezon w produkcji FORMAT: 26 odcinków x 7 minut PRODUKCJA: EGoFILM Ewelina Gordzejuk KOPRODUKCJA: Paris + Hendzel Co. , Fumi Studio, Fina (Narodowy Instytut Audiowizualny), TVP S.A. PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ: Polski Instytut Sztuki Filmowej

www.zubrpompik.pl