Career

EGoFILM

EGoFILM is developing and still looking for new people who wants to make dreams come true in the world of animation. If you have an idea for a film, cartoon tv series please write to us. Send us your portfolio and CV.

Join us !

rekrutacja@egofilm.pl

  • Project Manager: Warszawa

    Chcesz prowadzić świetne projekty dla klientów z całego świata z zespołem pełnym energii? Szukamy kogoś, kto tę energię ogarnie na full-time. Nie będzie nudno!

    Gwarantujemy:

    • masę wyzwań i rozwój zawodowy z możliwością wdrażania własnych pomysłów,
    • samodzielność i pełne wsparcie ze strony specjalistów z branży,
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie i poruszające  projekty,

    Codzienne obowiązki to współpraca z kreatywną ekipą najlepszych animatorów i ilustratorów przy tworzeniu serii animowanych oraz komunikacja z klientami zagranicznym

    Opis stanowiska:

    Zakres obowiązków:

    • masz minimum trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów (najlepiej z branży audiowizualnej),
    • potrafisz koordynować pracę zespołu, planujesz i wdrażasz, świetnie radzisz sobie w komunikacji (z klientami i kreatywnymi współpracownikami),
    • wiesz, co to efektywna praca zespołowa, multi-tasking i dobre priorytetyzowanie, myślisz analitycznie i przywiązujesz wagę do detalu na każdym etapie pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie i język angielski to dla Ciebie główne narzędzia pracy.

    Nasze wymagania:

    • organizacja procesu produkcji i nadzór nad pracą project managerów,
    • prowadzenie projektów reklamowych (agencyjnych i bezpośrednio z klientem),
    • planowanie, budżetowanie, harmonogramowanie,
    • wdrażanie narzędzi wspierających produkcję i pracę z klientem,
    • tworzenie pięknych projektów komercyjnych i artystycznych,
    • udział przy produkcjach fabularnych (seriale / filmy animowane),
    • pomoc w uzyskiwaniu środków na realizacje (PISF / MediaDesk)

    Załącz plik #1
    Załącz plik #2
    Zapoznałam/em się i akceptuję regulamin i politykę prywatności
    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych jest PEGoFILM Ewelina Gordziejuk, ul.Brukselska 4, 03-973, Warszawa, Polska, NIP: 1132237314, REGON: 145958245 . Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu realizacji zamówienia oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wystawienia faktury/paragonu oraz uwzględnienia faktury/paragonu w dokumentacji księgowej administratora.
    Dane będą przetwarzane do upływu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy, a wystawione faktury w ramach dokumentacji księgowej przez okres wymagany przez przepisy prawa.
    Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zamówienia.